Naujienos


Registrų centras eliminuoja verslo vagystes: sustiprinta prevencija ir patarimai verslui

Įmonių vagystės, kai prisidengiant kitais asmenimis ir pateikus suklastotus dokumentus bandoma perimti įmonės akcijas ir valdymą, taip sukeliant nuostolių tikriesiems įmonės savininkams, nuo šių metų tapo pagrindiniu Registrų centro prevencinio darbo taikiniu. Sustiprinus pajėgas siekiama visiškai eliminuoti praeityje verslo padangę temdžiusias situacijas.verslas
Continue Reading..

Pensijų kaupimo naujovės nuo 2016 sausio 1 d.

Jei darbuotojai su savo darbdaviu iš anksto nesutarė dėl atlyginimo pakėlimo, nuo 2016 m. sausio 1 d. atlyginimas prieš mokesčius sumažės 1%. Tai gali paliesti daugiau nei pusę milijono gyventojų.

Continue Reading..

PSD pasikeitimai nuo 2016 m. sausio 1 d.

Nuo 2016 metų pradžios keičiasi PSD mokėjimo tvarka, bei įmokos dydis. Šie pasikeitimai labai svarbūs įmokas už save mokantiems gyventojams.Continue Reading..

Dėl SEPA diegimo sausio pradžioje galimi laikini duomenų apie sumokėtus mokesčius atvaizdavimo netikslumai

2015 m. gruodžio 30 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) primena, kad nuo sausio 1-osios Lietuvos bankai jungiasi į mažmeninių mokėjimų sistemą, kuri atitinka bendros mokėjimų eurais erdvės reikalavimus (SEPA). Dėl šių naujovių metų pradžioje galimi laikini duomenų apie įmonių ir gyventojų sumokėtus mokesčius atvaizdavimo netikslumai mokesčių mokėtojo kortelėje.

Continue Reading..